جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38634
  تاریخ انتشار : 30 آبان 1392 22:28
  تعداد بازدید : 555

  مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور خبر داد:

  ایجاد 15 هزار شغل برای زندانیان

  مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور در نشست اعضای هیات اجرایی بنیاد تعاون زندانیان کرمانشاه که با حضور مدیرکل زندان ها و سایر اعضا برگزار شد، ضمن تاکید بر رسالت اصلی بنیاد تعاون در توسعه اشتغال، از ایجاد 15 هزار شغل برای زندانیان در سال جاری خبر داد.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، رحیم مطهرنژاد در این جلسه بر لزوم پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مددجویان و خانواده‌های آنان از طریق ایجاد اشتغال مولد، تولید ثروت، حفظ و توسعه منابع به عنوان رسالت اصلی بنیاد تعاون زندانیان تاکید کرد.

  وی با بر ضرورت گسترش فعالیت‌های تولیدی و برنامه‌ریزی اشتغال زندانیان در سه بخش داخل زندان، محیط پیرامون و بخش خارج از زندان‌ها تاکید کرد و ادامه داد: ایجاد شغل در زندان باید مولد باشد و علاوه برکسب درآمد برای زندانیان زمینه رشد سرمایه‌گذاری بیناد تعاون به منظور توانمندسازی و ارائه خدمات بیشتر به دیگر زندانیان را فراهم کند.

  مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان با ابراز خرسندی از برنامه‌های منسجم مجموعه بنیاد تعاون کرمانشاه، برقراری و ایجاد تعاملات موثر مسئولان را عامل بسیار مهمی برای بهره‌مندی از فرصت‌ها توصیف کرد.

  به گزارش ایسنا، در این دیدار مدیرکل زندان های کرمانشاه نیز با تشریح اهداف اصلاحی و تربیتی زندان‌ها، بر لزوم ارتقاء نظام زندانبانی تاکید و در ادامه، راهکارهای اجرایی طرح‌های اشتغال و راه‌اندازی کارگاه‌های داخلی زندان‌ها را تبیین کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22