جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38726
  تاریخ انتشار : 2 آذر 1392 14:17
  تعداد بازدید : 536

  بائوج لاهوتی در تشریح سئوال خود از رحمانی‌فضلی در کمیسیون شوراها:

  سنجش عزم دولت برای تحقق مدیریت یکپارچه شهری،علت سئوال از وزیرکشور

  عضو کمیسیون عمران مجلس، سنجش عزم دولت برای تحقق مدیریت یکپارچه شهری را علت سئوال خود از وزیرکشور خواند و گفت:دولت اداره آب و فاضلاب، توزیع برق، محیط زیست و پلیس راهنمایی و رانندگی شهری را به شهرداری بسپارد.

  سنجش عزم دولت برای تحقق مدیریت یکپارچه شهری،علت سئوال از وزیرکشور

  مهرداد بائوج لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید براینکه سئوال  من از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، درباره خدمات مدیریت یکپارچه شهری است، گفت: در قانون سوم، چهارم و پنجم توسعه قانون خدمات یکپارچه شهری وجود دارد.

  نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید برخی تصدی‌گری امور را به شوراهای شهر و روستا و شهرداری‌ها  واگذار کند، تصریح کرد: تا زمانی که انتقال وظایف دستگاه های دولتی به شوراها و شهرداری‌ها انجام نشود امکان  تحقق شوراهای شهر واقعی امکان‌پذیر نیست.

  عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه دولت باید اداره سازمان‌هایی همچون، کتابخانه ها، آب و فاضلاب، توزیع برق، محیط زیست و پلیس راهنمایی و رانندگی را به شوراها و شهرداری‌های هر استان و شهرستان بسپارد، ادامه داد: دولت باید سه اصل حمایت، هدایت و نظارت را دنبال کند و  تصدی‌ برخی امور که در قانون مشخص شده را به مردم واگذار کند.

  مهرداد بائوج لاهوتی سئوال خود را سه شنبه 5آذر از رحمانی فضلی وزیر کشور در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس طرح  می‌کند./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
17