جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38747
  تاریخ انتشار : 2 آذر 1392 17:13
  تعداد بازدید : 509

  برخورد با تفکیک کنندگان غیرمجاز اراضی در مازندران

  رییس کل دادگستری مازندران بر برخورد با تفکیک کنندگان غیرمجاز اراضی تاکید کرد.

  211-72.jpgبه گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین طالبی در جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال، با گرامیداشت هفته بسیج، خدمت‌رسانی بی‌وقفه و شایسته را از ویژگی‌های این نهاد مقدس عنوان کرد و افزود: نهاد مقدس بسیج از زمان تشکیل آن در سال‌های دفاع مقدس و چه پس از آن در عرصه‌های فرهنگی و امر به معروف و نهی از منکر حضور پررنگی داشته است.

  رییس کل دادگستری مازندران با اشاره به اینکه مازندران یکی از استان‌های برخوردار از انواع مواهب طبیعی اعم از جنگل، دریا، رودخانه است، یکی از دغدغه‌های مسوولان را تغییر کاربری اراضی برشمرد و گفت: اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از تغییر کاربری نقش اساسی دارد و تا جایی که ممکن است باید تلاش کنیم تغییر کاربری‌های غیرمجاز انجام نشود.

  طالبی افزود: همچنین در برخی موارد اداره منابع طبیعی می‌تواند در همان ابتدا از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری و در مرحله بعد با حضور نیروی انتظامی یا نماینده قضایی اقدام به قلع و قمع کند.

  رییس شورای حفظ حقوق بیت المال، ساماندهی بنگاه‌های املاک را در راستای کاهش تخلفات احتمالی در حوزه تفکیک غیرمجاز اراضی زراعی و باغات عنوان کرد و افزود: مشاوران بنگاه های املاک بر اساس قانون تنها می توانند نقش دلالی داشته باشند و هرگونه نقل و انتقال و معامله باید در دفاتر اسناد رسمی صورت گیرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28580189
اکنون :
34