جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38820
  تاریخ انتشار : 3 آذر 1392 12:2
  تعداد بازدید : 410

  وکیل‌مدافع عباس پالیزدار خبر داد

  قرار منع تعقیب نسبت به بازپرس و سرپرست سابق دادسرای کارکنان دولت تایید شد

  وکیل مدافع عباس پالیزدار گفت: شعبه 1057 دادگاه عمومی جزایی تهران ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت، قرار منع تعقیب صادره از سوی دادسرا را نسبت به بازپرس پرونده موکلم و سرپرست سابق دادسرای کارکنان دولت تایید کرد.

  53-44.jpgمصطفی ترک‌همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: پس از طرح پرونده موسوم به باند پالیزدار در دادسرای عمومی و انقلاب تهران، موکلانم (عباس پالیزدار و پیمان حاج‌محمود عطار ) از بازپرس پرونده و سرپرست سابق دادسرای کارکنان دولت و رسانه به اتهام مشارکت در جلب و دستگیری شکایت کردند.

  وی افزود: شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت نسبت به متهمان قرار منع تعقیب را صادر کرد و با اعتراض ما پرونده به شعبه 1057 دادگاه عمومی جزایی تهران ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت ارجاع داده شد که شعبه مذکور نیز قرار منع تعقیب را تایید کرده است.

  ترک‌همدانی صدور قرار مجرمیت غیرقانونی، موافقت با قرار بازداشت غیرقانونی، عدم تفهیم اتهام در موعد مقرر و عدم ارسال پرونده برای اقدام قانونی را برخی از عناوین اتهامی متهمان عنوان کرد.

  وی خاطرنشان کرد: در مورد اتهام بازداشت غیرقانونی علیه بازپرس پرونده، دادسرا قرار مجرمیت صادر کرد و پرونده به شعبه 78 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد و شعبه مذکور اتهام بازداشت غیرقانونی را به اتهام رفتار خلاف صریح قانون تغییر داد و وی را به شش ماه حبس بدل از جزای نقدی معادل پنج میلیون تومان محکوم کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
31