جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38859
  تاریخ انتشار : 3 آذر 1392 19:36
  تعداد بازدید : 556

  کشاورز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  اثبات حقوق هسته ای ایران با رعایت همه اصول محقق شد

  رئیس اتحادیه کانون وکلا گفت: توفیق ایران در مذاکره با گروه 1+5 نشان داد که می توان با رعایت همه اصول در عرصه بین المللی حقوق خود را پیگیری کرد.

  "بهمن کشاورز" در گفتگو با خبرنگار حقوقی قضایی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به موفقیت‌آمیز بودن مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با 1+5 اظهار داشت: تیم مذاکره‌کننده ایرانی گام نخست را در پیگیری حقوق هسته‌ای و به رسمیت شناختن حق غنی‌سازی به انجام رساندند و این در حالی است که رژیم غاصب صهیونیستی درصدد جلوگیری از چنین توافقی بود.

  وی ادامه داد: به رسمیت شناختن حقوق هسته‌ای کشورمان مثبت ارزیابی می‌شود و این امر می‌تواند به عنوان یک فرآینده سازنده و مفید باشد، چراکه نتیجه نهایی این مذاکرات سیستم اقتصادی شکوفا خواهد شد و  مقاومت ملت ما در نتیجه تحریم‌ها به بار خواهد نشست.

  کشاورز افزود: محور اصلی مذاکرات با 1+5 این بود که غرب، حقوق جمهوری اسلامی ایران مبنی بر غنی‌سازی را به رسمیت بشناسد و  برگزیدن این راه حل، نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت.

  رئیس اتحادیه کانون وکلا خاطرنشان کرد: توفیق ایران در مذاکره با گروه 1+5  نشان داد که می‌توان با رعایت همه اصول در عرصه بین‌المللی حقوق خود را پیگیری کرد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
15