جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38977
  تاریخ انتشار : 4 آذر 1392 23:15
  تعداد بازدید : 477

  شجاعی کیاسری خبر داد:

  ساماندهی رسانه های مجازی در قانون جامع رسانه/ نظارت مجلس بر عملکرد صدا وسیما افزایش می یابد

  عضو ناظر مجلس در صدا و سیما، گفت: قانون جامعی برای ساماندهی رسانه های فعال در فضای مجازی وجود ندارد که برای این منظور ساماندهی قانون جامع رسانه تدوین شده و در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار گرفته است.

  ساماندهی رسانه‌های مجازی در قانون جامع رسانه/ نظارت مجلس بر عملکرد صدا وسیما افزایش می‌یابد

  سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌ وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، توضیح داد: برای ساماندهی و اعمال نظارت‌ بر رسانه‌های فضای مجازی تنها یک تبصره به ماده 4 قانون مطبوعات الحاق شده است و این میزان پرداخت به رسانه‌های مجازی به هیچ‌وجه قابل قبول نیست.

  نماینده مردم ساری و میانرود در مجلس شورای اسلامی، افزود: برای جبران این خلاء و امکان اعمال نظارت بیشتر بر رسانه‌های مجازی، قانون جامع رسانه تدوین شده و در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار گرفته است.

  عضو ناظر مجلس در صدا وسیما در توضیح طرح دیگری در کمیسیون فرهنگی مجلس، تصریح کرد: در حال حاضر اعضای ناظر مجلس در صدا و سیما از قدرت اعمال نظر و نظارت بالایی در این سازمان برخوردار نیستند، لذا طرحی برای افزایش قدرت نظارت بر عملکرد صدا وسیما  در کمیسیون فرهنگی مجلس در حال تدوین است.

  شجاعی کیاسری توضیح داد: با تصویب طرح مذکور ضمانت اجرایی برای افزایش نظارت اعضای ناظر مجلس بر عملکرد صدا وسیما بیشتر خواهد شد به این ترتیب پل ارتباطی و انتقال نظرات نمایندگان به صدا وسیما مستحکم‌تر می‌شود.

  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، درباره دلایل انتقالش از کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور به کمیسیون فرهنگی، گفت: سابقه فعالیت‌های من در حوزه فرهنگ کشور بوده که با عضویت در کمیسیون فرهنگی دوباره به فعالیت در این حوزه خواهم پرداخت./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
15