جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 38978
  تاریخ انتشار : 4 آذر 1392 23:21
  تعداد بازدید : 444

  در جلسه امروز صبح کمیسیون صنایع و معادن مطرح شد:قول وزیر برای حل مشکلات صنعت

  دلایل نعمت زاده در موردحذف طرح شبنم و ایران کد

  نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون، گفت: وزیر صنعت معدن و تجارت امروز برای پاسخگویی به سوالات برخی از نمایندگان به کمیسیون صنایع مجلس رفت و درپایان این جلسه نمایندگان از توضیحات وی قانع شدند.

  دلایل نعمت زاده در موردحذف طرح شبنم و ایران کد

  محمدرضا خان محمدی خرمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: جلسه امروز صبح کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضو نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

  نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی، افزود: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن، برخی نمایندگان در حوزه صنعت سوالاتی از وزیر داشتند که بیشتر به حوزه انتخابیه مربوط بود و بعد از آن نیز وزیر در رابطه باحذف طرح شبنم و ایران کد توضیحاتی را ارائه داد.

  وی با اشاره به اینکه نمایندگان سوال کننده از نعمت زاده از پاسخ های وی قانع شدند ،تصریح کرد: برخی نمایندگان در مورد ثبت شرکت‌های صنعتی به وزیر انتقاداتی وارد دانستند مبنی بر اینکه متاسفانه افراد غیر تخصصی با ثبت معدن، عملا باعث تعطیلی این صنعت شده‌اند که وزیر در این مورد دستور پیگیری و حل مشکلات موجود را صادر کرد.

  خان محمدی اظهار کرد: نعمت زاده درادامه جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس،‌ توضیحاتی در مورد طرح شبنم و ایران کد ارائه کرد، که این موضوع، مورد سوال نمایندگان نبود.

  نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، خاطر نشان کرد: سوالات بیشتر نمایندگان حول محور صنعت کشور و مسئولین گذشته این بخش بود و باید عنوان کرد سوالات و پاسخ‌های نمایندگان و وزیر صنعت، معدن و تجارت با یکدیگر همسو بوده و نعمت زاده نیز قول مساعد برای پیگیری مشکلات بخش صنعت را داد./


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
12