جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 59805
  تاریخ انتشار : 31 شهریور 1393 15:50
  تعداد بازدید : 757

  سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری تشریح کرد

  علت تجمع درویش ها مقابل دادگستری

  حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در ارتباط با تجمع درویش ها مقابل دادگستری گفت: هر کسی اگر حرفی دارد از طریق قانون وارد شود به نفع خود و جامعه خواهد بود بنابراین باید ملتزم و مقید به قانون باشیم.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در ارتباط با تجمع درویش ها مقابل دادگستری اظهارداشت: هر کسی اگر حرفی دارد از طریق قانون وارد شود به نفع خود و جامعه خواهد بود بنابراین باید ملتزم و مقید به قانون باشیم.

  وی ادامه داد: این جمعیت هم اعتراضی داشتند اما طبیعی است که وقتی در خیابان اجتماع می کنند منجر به سلسله مسائلی می شوند بنابراین هر گروه و جریانی اگر حرفی دارد به صورت کتبی و شفاهی مطرح کند.

  معاون اول قوه قضاییه افزود: چنانچه در اثر تجمع اخلالی در نظم عمومی به وجود بیاید نیروی انتظامی موظف است که در این زمینه اخطار دهد اما اگر اخطار کفایت نکند موجب بازداشت هم خواهد شد اما اینکه گفته شده درباره این تجمع عده کثیری بازداشت شده اند صحت ندارد.

  سخنگوی دستگاه قضا تاکید کرد: در رابطه با این تجمع عده کمی دستگیر شدند که آن هم به خاطر خلافی بوده که در خیابان پیش آمده است که شاید این افراد تا الان آزاد شده باشند اما در این زمینه مطمئن نیستم و اطلاع ندارم.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
37