جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 60139
  تاریخ انتشار : 5 مهر 1393 14:35
  تعداد بازدید : 391

  نماینده مجلس درگفت و گو با میزان:

  قوه قضاییه ایجاد امنیت در فضای مجازی را تا حصول نتیجه پیگیری کند

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم، دستور ضرب الاجل معاون اول قوه قضاییه برای فیلترینگ برخی شبکه های اجتماعی را اقدامی در جهت تحقق انتظارات مردم مبنی بر سالم سازی فضای مجازی و دفاع از حیثیبت افراد دانست.

  میرقسمت موسوی اصل در گفت و گو با میزان با تاکید بر اینکه دستور معاون اول قوه قضاییه در جهت فیلترینگ برخی شبکه های اجتماعی به منظور دفاع از حقوق افرادی صورت گرفته که به حریم خصوصیشان در فضای مجازی تعدی شده است، اظهار کرد: مردم از قوه قضاییه انتظار دارند که برای برقراری امنیت این مهم به خوبی پیگیری و اعمال شود و شرایط به گونه ای تغییر کند که افراد مغرض به خود اجازه ندهند که از طریق اینترنت به حریم خصوصی مردم تجاوز کنند.

  نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: برخی افراد معتقدند که دستگیری متخلفان به سرعت انجام شده ولی محاکمه و اعمال مجازات برای آن ها در قوه قضاییه با تعلل صورت می گیرد بنابراین برای ایجاد اطمینان در سطح جامعه باید در این زمینه پیگیری های لازم صورت گرفته و با خاطیان به طور جدی برخورد شود.

  عضو فراکسیون روحانیون مجلس نهم اذعان کرد: افراد باید بدانند که قوه قضاییه کوچکترین تعللی در زمینه سالم سازی محدوده شخصی افراد از اشرار نداشته و از حیثیت افراد به بهترین صورت دفاع می کند بنابراین باید قوه قضاییه در جهت تحقق انتظارات عموم برای سالم سازی فضای مجازی نیز تلاش کند.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
22