جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 74966
  تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1394 15:39
  تعداد بازدید : 673

  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز اعلام کرد

  تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده زندانیان نیازمند در مجلس

  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز اظهار امیدواری کرد که با تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده زندانیان نیازمند، بتوانیم امکاناتی را در اختیار این خانواده ها قرار دهیم.

  محسن نصیری در گفت وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباه تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده زندانیان نیازمند در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال گذشته سه کارگروه فرهنگی اجتماعی و توانمند سازی، تامین منابع و اقتصاد و کارگروه امور بین الملل در انجمن حمایت از زندانیان تشکیل شد.

  وی ادامه داد: کارگروه ها حکم اتاق فکر برای انجمن حمایت از زندانیان را دارند. در این کارگروه ها به این نتیجه رسیدیم که در مجلس شورای اسلامی فراکسیونی تحت عنوان حمایت از خانواده زندانیان نیازمند تشکیل شود؛ زیرا نمایندگان مجلس شواری اسلامی وکیل مردم هستند.

  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز اظهار امیدواری کرد که با تشکیل این فراکسیون بتوانیم امکاناتی را برای خانواده های نیازمند زندانیان فراهم کنیم.

  نصیری با بیان اینکه در سال 93 خدمات مختلفی شامل پرداخت هزینه تحصیلی، کمک هزینه مسکن، مشاوره قضایی و سبد کالا به خانواده های تحت پوشش ارائه شده است، اظهار کرد: در مجموع در سال 93، 14 میلیارد و 819 میلیون 266 هزار ریال خدمات حمایتی به خانواده های تحت پوشش ارائه شد.

  مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مرکز با بیان اینکه اکنون 32 هزار خانواده زندانی تحت پوشش کمیته امداد، 25 هزار خانواده تحت پوشش انجمن های سراسر کشور و 3 هزار خانواده تحت پوشش سایر ارگان های حمایت قرار دارند، گفت: در مجموع 60 هزار خانواده نیازمند زندانیان در کشور تحت پوشش سازمان ها و نهادهای حمایتی هستند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
24