جستجو
معرفی پایگاه اطلاع رسانی

 

پايگاه اطلاع رساني حقوقي ايران تلاش دارد مجموعه‌اي غني شامل كليه اطلاعات، منابع و اسناد قانونگذاري ملي و بين‌المللي، نظريات مراجع قانوني و مشروح مذاكرات مجلس را كه نمادي از 107 سال دوره قانونگذاري در ايران (1285 ـ 1392 هجري شمسي) مي‌باشد و همچنين حاصل سالها تلاش و تحقيق حقوقدانان را در قالب فهرست مقالات، پايان‌نامه ‌ها، نمونه سوالات آزمون‌ها و كتابخانه آنلاين در اختيار همه علاقمندان به ويژه حقوقدانان محترم  قرار دهد و با ايجاد پايگاه اخبار حقوقي پيوسته اخبار و اطلاعات روز حقوقي را ارائه نمايد.
اجراي اين طرح از دوسال پيش با تلاش پژوهشگران و اساتيد حقوق آغاز گرديده كه مراحل زيادي را پشت سر نهاده است و با سرعت در حال تكميل مي‌باشد. بر اساس اين طرح تمام منابع قانوني در حال بازخواني و مقايسه متون و اسناد مي‌باشد تا از تكرار اغلاط املايي فراواني كه در بسياري از منابع منتشره يا آنلاين مشاهده مي‌گردد اجتناب شود.
اين پايگاه سعي نموده با فراهم نمودن ابزار جستجو به دو صورت ساده و تخصصي ضمن آنكه امكان جستجو را براي كاربران در همه سطوح ايجاد مي‌نمايد، جهت تسهيل در روند پژوهش‌ كاربران تخصصي با ايجاد امكان جستجوي پيشرفته و هوشمند بر اساس اطلاعات شناسنامه‌اي مندرج در اسناد زمينه جستجوي دقيق‌تر و دسترسي سريع‌تر را فراهم آورد.
ما مفتخريم كه با گردآوري اين مجموعه عظيم و ارزنده ضمن به تصوير كشاندن حاصل بيش از يك قرن تلاش قانونگذاران، محققان و اساتيد عرصه حقوق كشور، با فراهم آوردن بستر مناسب تحقيق و پژوهش گامي هرچند كوچك در جهت رشد و تعالي علم حقوق برداشته‌ايم. در اين راستا براي كاملتر شدن اين گنجينه از هرگونه نظرات، پيشنهادات و حمايت شما عزيزان استقبال خواهيم كرد.
براي استفاده از هريك از اين پايگاه‌ها محدوده مورد نظر خود را از منوي بالا انتخاب نموده و كليك كنيد.

جستجو در پایگاه اطلاع رسانی حقوق ایران
  • تعداد رکوردها : 16519
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28580189
اکنون :
46