پژوهشکده حقوق
پایگاه اطلاع رسانی حقوقی ایران
فروشگاه آثار حقوقی کشور
پنج شنبه 2 شهريور 1396 - 2017 آگوست 24 - 2 ذيحجه 1438 - ساعت 1:51

كاربر گرامي،

 

  به باشگاه حقوق خوش آمديد. براي مشاركت در بحث ها و مطالب اتاق هاي فكر و ديگر بخش ها نياز است تا عضو پورتال شهر دانش باشيد. نحوه عضويت و مشاركت در بحث ها به همراه تصاويري از قسمت هاي مرتبط در اين نوشتار آمده است.

در صورت وجود هرگونه مشكل فني يا سؤال مي توانيد با مسئولان از طريق ايميل هاي زير تماس برقرار نماييد.

 

بخش فني سايت:  webmanager@sdil.ac.ir

و باشگاه:    thinktanks@sdil.ac.ir

 

 

عضويت:

1) در صورتيكه كه قبلاً عضو سايت شهر دانش بوده و نام كاربري و رمز عبورتان را به خاطر داريد مي توانيد از طريق گزينه «ورود كاربر» كه در بالاي صفحه مشاهده مي نماييد نام كاربري و رمز عبور را وارد كنيد. چنانچه آنها را فراموش كرده يا مي‌خواهيد براي اولين بار عضو پورتال شهر دانش شويد، پس از ورود به قسمت عضويت  اطلاعات كامل خود را در صفحه عضويت وارد كنيد. در اين مرحله گزينه مربوط به «عضويت در باشگاه حقوق» را انتخاب نماييد.

 

 

 

 

شركت در مباحث اتاق هاي فكر و انجمن هاي اجتماعي حقوقي:

2) پس از اينكه عضويت شما توسط همكاران ما در بخش وبسايت تأييد شود، مي توانيد براي ورود به «باشگاه حقوق» با كليك بر روي تب باشگاه حقوق كه در نوار قرمز رنگ بالاي صفحه است، وارد صفحه اصلي باشگاه حقوق شهر دانش شده و با انتخاب هر يك از قسمت هاي زير مجموعه باشگاه وارد صفحه مربوطه شويد.

 

 

3) همچنين مي توانيد پس از مشاهده همه عناوين اتاق هاي فكر يا انجمن هاي حقوقي – اجتماعي در صفحه اصلي باشگاه حقوق با كليك بر روي تصوير اتاق يا انجمن مورد نظر، وارد آن قسمت شده و به اطلاعات مورد نظر دسترسي پيدا كنيد.

 

 

 

 

4) براي مشاركت در بحث هاي اتاق هاي فكر يا انجمن ها، بعد از مطالعه مطلب نوشته شده در تب «درباره اتاق» يا «درباره انجمن» كه درباره چارچوب مباحث و علت اصلي تشكيل هر اتاق فكر يا انجمن است، با كليك بر روي عنوان هايي كه در قسمت «سؤالات اتاق» يا «نظرها و خبرها» مشاهده مي كنيد وارد بحث شده و آنرا مطالعه كرده و نظر خود را با كليك بر روي دكمه «پاسخ به بحث» وارد كنيد.

 

 

 

5) توجه داشته باشيد كه در هر اتاق فكر سؤالات اتاق بعد از آنكه به قدر كافي مورد بحث واقع شدند بعد از مدت زمان مشخصي به تناوب منتشر خواهند شد. به اين ترتيب شما ميتوانيد با مشاركت در بحث هاي اتاق هاي فكر يا انجمن هاي حقوقي – اجتماعيِ مورد علاقه خود در رونق بخشيدن به اين بخش سهيم باشيد و نقطه نظرات خود را به نظر ديگر دوستان و بازديدكنندگان برسانيد.

 

 

بحث آزاد:

6) دوستاني كه تمايل به مطرح كردن يك سؤال حقوقي يا حقوقي – اجتماعي كه مرتبط با موضوعات انجمن ها و يا اتاق هاي فكر نيست، دارند مي توانند با كليك بر روي گزينه « اتاق بحث آزاد» روي نوار قرمز رنگ بالاي صفحه وارد اين فضا شده و با كليك بر روي دكمه «مطالب جديد» بحث خود را نوشته و ارسال كنند. اين بحث ها بعد از تأييد مدير باشگاه به نمايش درخواهد آمد.