جستجو
معرفی کتابخانه آنلاین
خدمات جانبی کتابخانه آنلاین

كتابخانه پژوهشکده حقوقي شهردانش با هدف توسعه خدمات خود و ايجاد بسترهاي مناسب براي تسهیل انجام پژوهشهای حقوقی با بهره گیری از فناوریهای روز، اقدام به سرمایه گذاری و راه‌اندازي كتابخانه تخصصی آنلاين كرده است. اساتيد،‌ دانشجويان، پژوهشگران و به طور كلي همه حقوقدانان و متقاضيان استفاده از كتابخانه از راه دور كه فرصت و امكان مراجعه حضوري به ساختمان كتابخانه برايشان مقدور نيست مي‌توانند با عضويت در كتابخانه آنلاين، فارغ از محدوديت زماني و مكاني، از طريق اينترنت از منابع کتابخانه با دسترسی به متن کامل آثار استفاده كنند.
 در این کتابخانه تعداد زیادی از کتابها و مقالات فارسي و انگليسي تخصصي رشته حقوق گردآوري و سازماندهي شده است و  تعداد آن‌ها مستمرا در حال افزايش و عناوين در حال تكميل و روزآمدسازي است. مقالات حقوقی انگلیسی این مجموعه تماما از نشریات معتبر و مهم انگلیسی زبان جهان و منتشر شده از سال 2000 تا 2016 هستند و در قسمت مقالات فارسی سعی بر آن بوده است که از قدیمی ترین نشریات حقوقی از سال 1316 تا جدیدترین نشریات در سال 1396 گردآوری شده و به مجموعه افزوده شود. علاوه بر مقالات، کتابهای انگلیسی نیز در این کتابخانه تدارک دیده شده است.
تعداد مقالات حقوقی انگلیسی این مجموعه بالغ بر 58709 عنوان، مقالات فارسی 27726 عنوان و کتابهای انگلیسی 3413 عنوان در تاریخ 1396/02/31 است، با پیگیری مجدانه موسسه، این تعداد بطور مستمر در حال افزایش است.
جستجو و مرور عناوين اين منابع به صورت رايگان در كتابخانه آنلاين ميسر شده است اما به منظور مشاهده متن كامل، لازم است براي عضويت اقدام كنيد. کسانی که از الان به عضویت این کتابخانه وارد شوند حق دسترسی به منابعی که تدریجا در طول عضویت ایشان به این کتابخانه اضافه خواهد شد بدون پرداخت جدید خواهند داشت.

برای آشنایی با نحوه انجام جستجو در کتابخانه آنلاین و مشاهده کلیپ آموزشی اینجا را کلیک کنید.

برای جستجو در منابع کتابخانه آنلاین اینجا را کلیک کنید.

 

*     تهیه و عرضه کتابهای الکترونیکی از اغلب منابع لاتین

*     خدمات گردآوری منابع تحقیق به صورت موضوعی در قالب سی دی برای پژوهشگران

*    خدمات اسکن از کتابهای تخصصی رشته حقوق طبق مفاد آیین نامه

*     تهیه نسخه چاپی از مقالات و کتابها ( پرینت) و ارسال پستی آن به آدرس مورد نظر.

انواع عضویت در کتابخانه آنلاین
عضویت گروهی دانشگاهها

* ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ( کارشناسی ارشد و دکتری) ترم اول:  تمامی دانشجویانی که ترم اول تحصیلات تکمیلی را آغاز نموده اند می توانند با تخفیف 10% از منابع کتابخانه آنلاین بهره  مند شوند. 

 

* ویژه دانشجویان معرفی شده توسط اساتید: در این طرح چنانچه هر یک از دانشجویان کد مورد نظر را از اساتید خود دریافت نمایند می توانند با تخفیف 10% از منابع کتابخانه آنلاین بهره مند شوند.     

 

لازم به ذکر است، چنانچه اساتید دانشجویان متقاضی این طرح دارای کد نیستند می توانند از اساتید خود جهت دریافت کد درخواست کنند تا در این صفحه ثبت نام و کد دریافت نمایند.

 

* ویژه اعضایی که دوستان خود را به کتابخانه جهت ثبت نام معرفی نمایند: در این طرح هر یک از اعضای کتابخانه آنلاین یا تخصصی با معرفی پنج عضو جدید به کتابخانه جهت تمدید عضویت از 10% تخفیف بهره مند خواهند شد.

 

  • ثبت نام سایر پژوهشگران و حقوقدانان      

 

 

 در انواع عضویت کتابخانه آنلاین، هر عضو می تواند در مدت 3 ماه، تمام منابع مقالات فارسی، مقالات و کتب لاتین را مشاهده و مقالات و کتب لاتین را با محدودیت حداکثر 15 عدد، دانلود نماید.
 انواع عضویت در کتابخانه آنلاین قیمت
 ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) ترم اول (10% تخفیف) 400,000 ریال
 ویژه دانشجویان معرفی شده توسط اساتید (10% تخفیف) 400,000 ریال
 ویژه اعضایی که دوستان خود را به کتابخانه معرفی نمایند (10% تخفیف) 400,000 ریال
 ثبت نام سایر پژوهشگران و حقوقدانان 500,000 ریال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عضویت گروهی برای مراکز، موسسات  و دانشگاهها: در این طرح  مراکز ، موسسات و دانشگاهها می توانند با عضویت به صورت گروهی دانشجویان و محققان خود را از خدمات و منابع کتابخانه آنلاین بهره مند سازند، در انواع طرحها  هر یک از دانشجویان و یا پژوهشگران در مدت 6 ماه، امکان مشاهده و مطالعه تعداد 200 عنوان مقاله لاتین، مقاله فارسی و یا کتاب انگلیسی را خواهند داشت.

 

 

 

 عضویت گروهی

مراکز، مؤسسات و دانشگاهها

 تعدادقیمت
 100 نفر 50,000,000 ریال
 200 نفر 90,000,000 ریال
 500 نفر 220,000,000 ریال

 

 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما:

شماره تماس : 88811581    داخلی 116

پست الکترونیک : lib@sdil.ac.ir

نشریات لاتین الکترونیک کتابخانه آنلاین
سفارش خرید مقالات لاتین الکترونیک
تازه های کتابخانه آنلاین

    نشریات حقوقی انگلیسی و فرانسوی این مجموعه تماما از نشریات معتبر و مهم جهان، اغلب به زبان انگلیسی و تعدادی هم به زبان فرانسوی و منتشره شده از سال 2000 تا 2016 هستند. اکنون بیش از 177 عنوان نشریه (58709 عنوان مقاله) به صورت الکترونیک در کتابخانه آنلاین قابل استفاده پژوهشگران است و تعداد آن‌ها مستمرا در حال افزايش و عناوين در حال تكميل و روزآمدسازي است .اعضای کتابخانه مرکزی امکان دسترسی رایگان به کتابخانه آنلاین را نیز در محل کتابخانه موسسه دارا هستند.

...بیشتر

تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
23680899
اکنون :
61