جستجو

 

فرصت همكاري در باشگاه حقوق شهر دانش

 

 موسسه مطالعات و پژوهشهای حقوقی شهردانش در نظر دارد تا در بخش باشگاه حقوق با ایجاد فضاهای تخصصی و علمی تحت عنوان «اتاق های فکر» زمینه بحث و تحقیق و نوآوری را برای حقوقدانان کشور فراهم آورد.

به اين وسيله از علاقه مندان به فعالیت های داوطلبانهء پژوهشی و علمی و متخصصان و دانشجویان رشته‌های حقوق جهت همکاری دعوت به عمل مي آوریم. امید است بتوانیم با همکاری آن گرامیان در زمینه بررسی موضوعات حقوقی- اجتماعی، حقوقی- اقتصادی، حقوقی- فرهنگی و غیره گامی نو و مؤثر برداریم.

 

 شما نیز می توانید در پيشبرد و اداره بخش های مختلفی نظیر اتاق های فکر، بحث های گروهی، اداره انجمنهاي حقوقي - اجتماعي، ما و دیگر علاقه مندان را همیاری کنید.

 

لطفا در صورت تمایل به همکاری، آمادگی خود را براي فعاليت در هر يك از اين بخش ها با ارسال خلاصه اي از تخصص، تجربیات و توانمندی هايتان به آدرس ايميل  thinktanks@sdil.ac.ir اعلام نمایید؛ تا درباره مراحل بعدی و چگونگی همکاری با شما تماس بگیریم.

 

 

 

 

 

معمولا در باشگاه حقوق درباره چه مطالبی کار می شود؟
مفهوم باشگاه حقوق بیانگر یک فضای پویا و سرشار از نوآوری و بیان ایده هاست.

به همین خاطر غیر از موضوعاتی که از قبل تعریف شده اند و در حال حاضر امکان دسترسی به آنها در اتاق های فکر و انجمن های حقوقی- اجتماعی وجود دارد، امكان مطرح كردن ايده ها و بحث هاي جديد در بحث های آزاد فراهم است. شما نیز می توانید پس از عضويت در باشگاه حقوق علاوه بر مشاركت در بحث هاي اتاق هاي فكر و انجمن ها يا اتاق بحث آزاد، موضوع های جدیدي براي تشكيل اتاق فكر جديد يا انجمن جديد پیشنهاد دهید.  

 

 

 

 

                                                                                                                           

 

آيا فعاليت در باشگاه حقوق زمان بسياري مي خواهد؟

در باشگاه متناسب با علاقه، توان و فرصت شما انواع فعالیت ها در بخش های مختلف وجود دارد. این شما هستید که انتخاب می کنید چقدر زمان صرف کنید و در چه نوعي از فعاليت هاي گروهي شركت كنيد. زيرا باشگاه حقوق شهر دانش از معدود فضاهایی است که از همکاری جمعی از متخصصین حقوق و دیگر رشته ها تشکیل شده و به صورت «کار گروهی» پیشرفت کرده است. افرادی که در قبال پیشرفت جامعه‌ خود و بسط توجه به حقوق و قانونمداری در عرصه های مختلف در کشورمان احساس مسئولیت می کنند. انگیزه همهء ما ایجاد تغییراتی قانونمدارانه و حرکت به سمت توسعه و رفاه عمومی است. 

 

 

 

 

 

 چطور مي توانيم فعاليت و همكاري در باشگاه حقوق كشوررا آغاز كنيم؟
 

با ارسال ایمیلی حاوی مشخصات، علاقه مندی ها زمینه های تخصصی پژوهشی تان تمایل خود را به همکاری اعلام کنید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و بعد از حضور در یک جلسه معارفه می توانید فعالیت خود را به طور جدی آغاز کنید.

 

 

 

تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28099601
اکنون :
38