جستجو

 


 

- مدیرعامل :  Eshtiagh@sdil.ac.ir
- واحد ارتباطات (روابط عمومي) : Info@sdil.ac.ir
- معاونت پژوهشي : Intldep@sdil.ac.ir
- مجلات (دریافت مقالات و اشتراک مجلات) : Submit@sdil.ac.ir
- واحد انتشارات : Publication@sdil.ac.ir
- كتابخانه : Lib@sdil.ac.ir
- فروش : Sale@sdil.ac.ir
- مديريت وب‌سايت : it@sdil.ac.ir

- آموزش : Legalcourses@sdil.ac.ir

View Larger Map

 انتقادات، نظرات و پیشنهادات خود را می‌توانید از طریق تکمیل فرم ذیل برای ما ارسال نمائید.

بخش مورد نظر :
نام :
نام خانوادگی:
سن :
جنسيت :
تحصيلات :
شغل :
کشور :
استان :
شهر :
ایمیل :
آدرس :
پیام :

نشانی : تهران، خيابان كريم خان زند، خيابان سنايي، خيابان نهم، كوچه گيلان، پلاك 5، كدپستي 1585743111

صندوق پستي : 4539 / 15875  

تلفن : 4 - 02188811581     دورنگار : 02188811580

تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
21158696
اکنون :
110