گزیده ای از سخنان دکتر آقا میری در نشست علمی مسئولیت مدنی و کیفری اشخاص و مقامات موثر در ساخت و سازهای غیر مجاز در مسیر سیلابها

Instagram
Telegram
WhatsApp
LinkedIn

گزیده ای از سخنان دکتر آقا میری در نشست علمی مسئولیت مدنی و کیفری اشخاص و مقامات موثر در ساخت و سازهای غیر مجاز در مسیر سیلابها

سیّد محمد آقا میری-نشست علمی

گزیده ای از سخنان آقای دکتر سیّد محمد آقا میری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در نشست علمی برگزار شده در پژوهشکده حقوقی شهردانش با موضوع: « مسئولیت مدنی و کیفری اشخاص و مقامات موثر در ساخت و سازهای غیر مجاز در مسیر سیلابها در برابر قربانیان ناشی از سیل؛ با نگاهی به شکل گیری رخداد سیل در امامزاده داود تهران ».

از طریق شورای تهران می‌توانیم مدعی محسوب شویم، چون سیل در خود شهر تهران رخ نداده و مربوط به خارج از شهر تهران است. لذا از طریق شورای استان تهران می‌توانیم موضوع را پیگیری کنیم که این دو وزارتخانه چطور کارشان را انجام داده‌اند. وزارت کشاورزی و وزارت نیرو باید برای ما تشریح کنند که عملکردشان در دو سال گذشته در این خصوص چگونه بوده است؛ چون ما خبر داریم آخرین لایروبی در سال هزار و سیصد و نود و هشت انجام شده اما در سال هزار و سیصد و نود و نه و هزار و چهارصد و امسال لایروبی نداشتیم. اکثر سیلاب‌هایی که رخ داده، اغلب در همین بازه زمانی بوده است.

فیلم کامل نشست در رسانه های پژوهشکده حقوقی شهردانش مانند آپارات و یوتیوب قرار گرفت. ما را با نام (@sharedanesh) در رسانه های اجتماعی بیابید.

تلگرام پژوهشکده:
https://t.me/Legal_Research

اینستاگرام:
https://www.instagram.com/shahredanesh

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشتر بخوانید:

keyboard_arrow_up