دعاوی ابطال و افراز سند رسمی املاک مشاع

Instagram
Telegram
WhatsApp
LinkedIn

دعاوی ابطال و افراز سند رسمی املاک  مشاع

 

 

واحد آموزش پژوهشکده حقوق شهر دانش، کارگاه دعاوی ابطال و افراز سند رسمی املاک مشاعرا برگزار می‌کند:

 

نحوه برگزاری :

(آنلاین)

 

معرفی دوره :

مالکیت اشتراکی افراد بر ملک واحد ازجمله موضوعاتی است که موجب بروز اختلافات متعددی خواهد شد. اولین راه‌حلی که اشخاص به آن متوسل می‌شوند، تقسیم مال مشاع و جداسازی حق مالکیت خود از سایرین است که این امر می‌تواند به صورت توافقی صورت گیرد. باید گفت در اکثر موارد به علت عدم دسترسی به توافق میان شرکا در خصوص حدود مالکیت، حل اختلاف به مراجع حقوقی واگذار می‌گردد. افراز املاک مشاع دارای قواعد مخصوصی بوده که بررسی این قواعد برای افراد درگیر مالکیت مشاعی و وکلای متخصص در این حوزه، امری کاملاً ضروری است. لذا شرکت در این کارگاه به تمامی فعالان حوزه حقوق املاک، پژوهشگران و علاقه‌مندان توصیه می‌شود.

 

نام مدرس :

آقای دکترعبدالله سلطانی(رییس امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مدرس دانشگاه، کارشناس رسمی دادگستری در امور ثبتی)

 

بیوگرافی مدرس : 

دکتر عبدالله سلطانی با 32 سال سابقه مسئولیت در سمت‌های اجرایی و ثبتی در بخش‌های مختلف سازمان ثبت دارند. از آن جمله این سمت‌ها می‌توان به ریاست امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی سال‌های 1390 تا 1401، کارشناسی رسمی دادگستری در امور ثبتی در سال‌های 1380 تا 1401 اشاره کرد. تخصص اصلی دکتر سلطانی در حقوق ثبت اسناد، حقوق ثبت املاک است. وی در اکثر کمیسیون‌های حقوقی و تدوین آیین‌نامه‌ها حضور داشته‌اند و برگزاری دوره‌های کاربردی متعدد آیین دادرسی ثبتی و ثبت اسناد و اجرای مفاد اسناد رسمی را در کارنامه خود دارند.

 

 

 مخاطبان کارگاه :

دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق

وکلا و کارآموزان وکالت

دفتریاران

افراد فعال در حوزه قراردادها

کارشناسان حقوقی

کارمندان دفاتر اسناد رسمی

کارمندان سازمان ثبت اسناد و املاک

زمان برگزاری :

1403/05/16 سه شنبه

ساعت 15 تا 18

 

قیمت دوره (تومان) :

650،000آنلاین

690،000 حضوری

 

سرفصل‌ها :

 

 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تلفن 88811581 داخلی 115 تماس حاصل نمائید و یا از طریق پست الکترونیکی legalcourses@sdil.ac.ir با واحد آموزش مؤسسه در ارتباط باشید.

ثبت نام

شرکت در نظرسنجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشتر بخوانید:

keyboard_arrow_up