پایگاه­ های پلیس هوشمند در دبی در مدت پنج سال به بیش از دو میلیون متقاضی خدمات ارائه داده است.

Instagram
Telegram
WhatsApp
LinkedIn

پایگاه‌های پلیس هوشمند در دبی در مدت پنج سال به بیش از دو میلیون متقاضی خدمات ارائه داده است.

Dubai: Police stations without cops serve 2 million visitors in five years

اولین و تنها پایگاه‌های پلیس هوشمند جهان بدون حضور فیزیکی پلیس در دبی، از زمان معرفی در سال 2017 تا کنون، به بیش از دو میلیون متقاضی ارائه خدمت کرده و بیش از 363000 تراکنش را پردازش کرده است.

سرلشگرعلی احمد غنی، رئیس پایگاه‌های پلیس هوشمند در پنجمین سالگرد افتتاح این پایگاه‌ها بیان کرد­: «به عنوان پیشگامان تحول دیجیتال، استفاده از خدمات پلیس هوشمند برای ­مراجعین به صورت 24 ساعته بدون دخالت انسان همواره امکان‌پذیر است.»

در این پایگاه‌های هوشمند، کلیه ساکنان و گردشگران می­توانند به صورت شبانه روزی از خدمات پلیس هوشمند به هفت زبان عربی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، روسی و چینی استفاده نمایند.

گزارش تخلفات و حوادث ترافیکی، اقلام گمشده و پیدا شده و کلیه درخواست‌ها برای صدور گواهی و مجوز از طریق این پایگاه‌ها امکان‌پذیر است. همچنین مراجعین می­توانند از طریق ویدئو کنفرانس با افسران پلیس ارتباط برقرار نمایند.

اولین پایگاه پلیس هوشمند در دبی در منطقه سیتی­واک (City Walk) افتتاح شد و اکنون در 22 منطقه در سراسر امارات متحده عربی آماده خدمت‌رسانی به مراجعین است.

منبع:

khaleej Times

مترجم:

دکتر سحر کریم­نیا

میتوانید برای خواندن اخبار دیگر جهان به صفحه پویش های حقوقی پژوهشکده حقوقی شهر دانش مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیشتر بخوانید:

انعقاد قرارداد برای نوسانات قیمت

“انعقاد قرارداد برای نوسانات قیمت” Contracting for Price Fluctuations   یادداشت سردبیر نوسانات شدیدِ قیمت همواره موجب بی‌ثباتی‌هایی…
keyboard_arrow_up