• معرفی کتابخانه آنلاین 
  • خدمات جانبی کتابخانه آنلاین 

كتابخانه پژوهشکده حقوقي شهردانش با هدف توسعه خدمات خود و ايجاد بسترهاي مناسب براي تسهیل انجام پژوهشهای حقوقی با بهره‌گیری از فناوری‌های روز، اقدام به سرمایه‌گذاری و راه‌اندازي كتابخانه تخصصی آنلاين كرده است. اساتيد،‌ دانشجويان، پژوهشگران و به طور كلي همه حقوق‌دانان و متقاضيان استفاده از كتابخانه از راه دور كه فرصت و امكان مراجعه حضوري به ساختمان كتابخانه برايشان مقدور نيست، مي‌توانند با عضويت در كتابخانه آنلاين، فارغ از محدوديت زماني و مكاني، از طريق اينترنت از منابع کتابخانه با دسترسی به متن کامل آثار استفاده كنند.
در این کتابخانه تعداد زیادی از مقالات فارسي، کتاب‌ها، مقالات و پایان‌نامه‌های خارجی تخصصی رشته حقوق گردآوري و سازماندهي شده است و تعداد آن‌ها مستمرا در حال افزايش و عناوين در حال تكميل و روزآمدسازي است. مقالات حقوقی خارجی این مجموعه تماما از نشریات معتبر و مهم خارجی زبان جهان و منتشر شده از سال 2000 تاکنون هستند و در قسمت مقالات فارسی سعی بر آن بوده است که از قدیمی‌ترین نشریات حقوقی از سال 1316 تا جدیدترین نشریات گردآوری شده و به مجموعه افزوده شود. علاوه بر مقالات، کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های خارجی نیز در این کتابخانه تدارک دیده شده است.
تعداد مقالات حقوقی خارجی این مجموعه بیش از 115000 عنوان، مقالات فارسی بیش از 40000 عنوان، کتاب‌های خارجی بیش از 7700 عنوان و پایان‌نامه‌های خارجی بیش از 1100 عنوان تا تاریخ 31/01/1401 است، با پیگیری مجدانه مؤسسه، این تعداد بطور مستمر در حال افزایش است. جستجو و مرور عناوين اين منابع به صورت رايگان در كتابخانه آنلاين ميسر شده است؛ اما به منظور مشاهده متن كامل، لازم است براي عضويت اقدام كنيد. کسانی که به عضویت این کتابخانه وارد شوند، حق دسترسی به منابعی که تدریجا در طول عضویت ایشان به این کتابخانه اضافه خواهد شد را بدون پرداخت جدید خواهند داشت. لازم به ذکر است کتاب‌های فارسی و پایان‌نامه‌های فارسی در کتابخانه آنلاین موجود نمی‌باشد و امکان استفاده از آن‌ها در کتابخانه حضوری میسر است.
لازم به ذکر است فعال‌سازی عضویت، روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات کاری از 8 الی 16 و پنج‌شنبه‌ها از 8 الی 12 انجام می شود.
برای آشنایی با نحوه انجام جستجو در کتابخانه آنلاین و مشاهده کلیپ آموزشی اینجا را کلیک کنید.
برای جستجو در منابع کتابخانه آنلاین اینجا را کلیک کنید.

برخی از خدمات جانبی کتابخانه آنلاین عبارتند از:
- تهیه و عرضه کتاب‌های الکترونیکی از اغلب منابع لاتین
- خدمات گردآوری منابع تحقیق به صورت موضوعی در قالب سی‌دی برای پژوهشگران
- تهیه نسخه چاپی از مقالات و کتاب‌ها ( پرینت) و ارسال پستی آن به آدرس مورد نظر

  • دانشجویان تحصیلات تکمیلی  
  • پژوهشگران و حقوق‌دانان 
  • ثبت‌نام گروهی

ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی ( کارشناسی ارشد و دکتری) ترم اول: تمامی دانشجویانی که ترم اول تحصیلات تکمیلی را آغاز نموده اند می توانند با تخفیف 10% از منابع کتابخانه آنلاین بهره مند شوند.
در انواع عضویت کتابخانه آنلاین، هر عضو می تواند در مدت 3 ماه، کلیه منابع شامل مقالات فارسی، مقالات، کتب و پایان نامه های خارجی را به صورت تمام متن مشاهده و مقالات، کتب و پایان نامه های خارجی را با محدودیت حداکثر 30 عدد، دانلود نماید.ثبت‌نام

ثبت نام پژوهشگران و حقوقدانان
در انواع عضویت کتابخانه آنلاین، هر عضو می تواند در مدت 3 ماه، کلیه منابع شامل مقالات فارسی، مقالات، کتب و پایان نامه های خارجی را به صورت تمام متن مشاهده و مقالات، کتب و پایان نامه های خارجی را با محدودیت حداکثر 30 عدد، دانلود نماید.


ثبت‌نام

عضویت گروهی برای مراکز، مؤسسات و دانشگاهها: در این طرح مراکز ، مؤسسات و دانشگاهها می توانند با عضویت به صورت گروهی دانشجویان و محققان خود را از خدمات و منابع کتابخانه آنلاین بهره مند سازند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد کتابخانه تماس حاصل نمایید.
ثبت‌نام

تماس با ما:
شماره تماس : 88811581 داخلی 116
پست الکترونیک : lib@sdil.ac.ir

  • نشریات لاتین الکترونیک کتابخانه آنلاین
  • سفارش خرید نشریات لاتین الکترونیک 

نشریات حقوقی انگلیسی و فرانسوی این مجموعه تماما از نشریات معتبر و مهم جهان، اغلب به زبان انگلیسی و تعدادی هم به زبان فرانسوی و منتشره شده از سال 2000 تا کنون هستند. اکنون بیش از 115 هزار عنوان مقاله به صورت الکترونیک در کتابخانه آنلاین قابل استفاده پژوهشگران است و تعداد آن‌ها مستمرا در حال افزايش و عناوين در حال تكميل و روزآمدسازي است .

بیشتر

جهت سفارش خرید نشریات لاتین الکترونیک، اینجا را کلیک کنید.